Pełni wzruszenia i radości informujemy naszych Wszystkich Przyjaciół o pięknych rodzinnych uroczystościach jakie miały miejsce podczas tego lata.

I tak 17 lipca 2021 wstąpił w związek małżeński z Aleksandrą Tomaszewską nasz najstarszy wnuk Franciszek Józef. Uroczystość odbyła się w kościele SS. Wizytek w Warszawie, a błogosławił Młodych Ojciec Terencjan, Bernardyn, przyjaciel rodziny. Na prośbę młodej Pary msza święta odbyła się w języku łacińskim, a w liturgii Słowa brała liczny udział rodzina.

Natomiast 7 sierpnia br. odbył się ślub Wery z Janem Kazimierzem, młodszym bratem Franka. Młodzi ślubowali w kościele OO. Dominikanów w Warszawie na Służewcu, również błogosławieni przez O. Terencjana.

Tym razem wszystko odbyło się po polsku, Pan Młody zaśpiewał psalm, a trzej młodsi bracia wspomagani przez kolegów z klasy Franka, służyło do Mszy św..

Mała siostrzyczka Ania podawała na obu ślubach obrączki Młodym.

Obie Pary po skromnych ale niezwykle wesołych weselach wybrały się na włóczęgi w ukochane góry i jeziora.

Wrócili pełni zapału do kończenia studiów, a jeszcze wcześniej na poprawiny w naszym michalińskim domku dla tłumu przyjaciół którzy na oficjalne wesela już się nie „załapali”.

Do tekstu załączamy trochę zdjęć Marychna i Andrzej

Proroctwo – Michalin 16 lipca 2021

Ślub Oli i Frania -17 lipiec 2021

Kościół Wizytek
Siostry Oli: Natalia, Kasia, Zuzia i Ania siostra Frania
Rodzina Oli
Tata Oli wita w Zalesinie
Młodzi i świadkowie
W „Zalesinie”

Ślub Wery i Janka – 7 sierpnia 2021

Ania z obrączkami
Obrączki z wygrawerowanym wewnątrz miejscem zaręczyn – Kościelcem w Tatrach
Życzenia Adama Paygerta